072-3952002
ביטוח לאומי | שכטר ביר - עו"ד נזיקין | תאונות עבודה | רשלנות רפואית ברמת גן

ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הוקם על ידי ממשלת ישראל ומהווה מנגנון שמסייע לשמור ולהגן על אזרחי המדינה מבחינה כלכלית. הביטוח הלאומי מונה היום 23 סניפים ראשיים וכ-70 תתי סניפים בהם ניתן לקבל מענה ושירותים.

הביטוח הלאומי משרת ציבור רחב בתביעות במגוון תחומים: שיקום, סיעוד, תשלומי מזונות, מענקי קבורה ונכות כללית, למי שסובל מליקויים רפואיים ובשל כך נפגע כושרו לעבוד.

סוגי תביעות בביטוח לאומי

נפגעי עבודה - כל מי שנפגע במהלך העבודה ועקב העבודה.

מחלות מקצוע - כל מי שאובחן על פי רשימה סגורה כסובל ממחלה שהוגדרה על ידי המוסד לביטוח לאומי כמחלת מקצוע.

קצבת ילד נכה - מיועדת לילדים עד גיל 18 ומחצה (לאחר מכן יש לפנות בתביעה לנכות כללית).

קצבת שירותים מיוחדים - כל מי שבעקבות מחלה או ליקוי רפואי, מתקשה באופן עצמאי לבצע את פעולות היומיום ובשל כך צריך להסתייע בבני משפחה וחברים.

מעבר לכך, מעניק הביטוח הלאומי עוד מגוון גדול של שירותי סיוע ושיקום.

אומנם, ניתן לפנות לביטוח לאומי באופן עצמאי, אך היות וזהו גוף עצום בעל זרועות רבות, לא אחת מאבד האזרח את עצמו ואת אמונו במוסד הציבורי. על כן, מומלץ מאד, עוד בטרם פונים ונתקלים שלא לצורך במבוי סתום, או לחילופין מרימים ידיים - להסתייע במשרדנו בכל פניה לביטוח הלאומי כדי לקבל את התשובות הנדרשות ולפעול למען מיצוי מלוא הזכויות

אנו מעמידים לרשותך ניסיון מוכח של עשרות שנים, בייצוג של נפגעים באלפי תביעות. אנו מטפלים בכל לקוח בשירותיות, מקצועיות ומתוך אמונה שלכל נפגע זכות לקבל את המגיע לו - בין אם מדובר בתביעה קטנה, או גדולה. אנו עומדים לרשות כל אדם שאינו בטוח באשר לזכויותיו ומזמינים אותך לפנות למשרדנו ולהיוועץ ללא התחייבות.