072-3952002
תביעות ביטוח | שכטר ביר - עו"ד נזיקין | תאונות עבודה | רשלנות רפואית ברמת גן

תביעות ביטוח

מגיל צעיר מקפידים להזכיר לנו כי אנו חייבים לדאוג לעצמינו למערכת הגנות שיהיו לנו ולמשפחתנו ביום סגריר, בו נתקשה להגן על עצמינו, כשכוחנו כבר לא יהיה במותנינו.

מערכת הגנות אלו הינה פוליסות הביטוח בהן אנו מבוטחים ובטוחים שכשחלילה נחלה, נפצע בתאונה, נזדקק לסיעוד, נצטרך תרופה נדירה שאינה בסל התרופות, נלך לעולמינו וכו' - חברת הביטוח תסייע לנו ותדאג, כספית, לכל הנדרש.

לצערינו הרב, במרבית המקרים וחרף הדברים שהובטחו לנו - ביום הפקודה, חברות הביטוח יידחו את תביעותינו ולא יעמדו לצידנו.

חשוב לזכור ולהבין כי חברות הביטוח כולן, הינן חברות עסקיות, פרטיות, שמטרתן העיקרית להביא לרווח מאזני גבוה יותר, לבעלי השליטה שלהן. פועל יוצא מכך הוא שחברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן כדי להשאיר אצלן את כספי המבוטחים ולמצוא כל עילה חוקית ומשפטית, כדי שלא לשלם למבוטח את תגמולי הביטוח.

חברות ביטוח, כמו כל חברה עסקית אחרת ואולי אף יותר, עוסקות כל העת בכל תביעה ותביעה בניהול סיכויים וסיכונים. למרבה הצער, לא בניהול הסיכוי והסיכון של המבוטח - אלא בניהול הסיכוי והסיכון של חברת הביטוח: היא תשלם למבוטח את תגמולי הביטוח המגיעים לו, רק אם תחליט כי הסיכון שלה להפגע מניהול הליך משפטי גבוה יותר מהסיכוי שלה להיחלץ מתשלום כזה.

משרדנו עסק במהלך השנים באלפי תביעות כנגד חברות הביטוח השונות - תביעות הנובעות מכח חוק חוזה הביטוח, חוק החוזים הכללי וכמובן הפוליסה עצמה. עורכי הדין שלנו יודעים למקסם באופן מיטבי את זכאותו של הלקוח ולהזדכות בתגמולי הביטוח שמגיעים לו על פי הפוליסה שלו.

כמשרד המתמחה בעיסוק בנזקי גוף, אנו מתמחים בתביעות על פי פוליסות: חיים, בריאות, אובדן כושר עבודה, סיעוד, תאונות אישיות, נכות מתאונה ועוד.

משרדנו משתף פעולה עם מומחים רפואיים בעלי שם טוב ועם בעלי המקצוע המובילים בישראל, שמעניקים חוות דעת מקצועיות ומאפשרים הערכות טובה יותר לקראת ובמהלך ההליך המשפטי.

אנו מאמינים כי לכל אחד מגיע ייעוץ משפטי הולם, וזכות להתוודע לזכויות המגיעות לו על פי חוק. כדי שלקוחותינו ייהנו מהתוצאות הטובות ביותר - אנו מקפידים להעניק שירות אישי ומהיר, עם אפשרות לייעוץ מקצועי נגיש בכל רחבי הארץ.

הידע הרבה והניסיון המוצלח שרכשנו במהלך השנים, מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את הייצוג המשפטי הטוב והמקצועי ביותר - בתביעות בגין פוליסות ביטוח: ייעוץ ראשוני, מו"מ ונסיונות גישור וכמובן ייצוג משפטי בליטיגציה בבתי המשפט השונים.

אנו מעמידים לרשותך ניסיון מוכח של עשרות שנים, בייצוג של נפגעים באלפי תביעות. אנו מטפלים בכל לקוח בשירותיות, מקצועיות ומתוך אמונה שלכל נפגע זכות לקבל את המגיע לו - בין אם מדובר בתביעה קטנה, או גדולה. אנו עומדים לרשות כל אדם שאינו בטוח באשר לזכויותיו ומזמינים אותך לפנות למשרדנו ולהיוועץ ללא התחייבות.