072-3952002
עורך דין תאונת עבודה שכטר עם 4 דגשים בנושא שיש להכיר היטב

עורך דין תאונת עבודה

עורך דין לתאונת עבודה

עורך דין תאונת עבודה המלווה אותך יוכל לעשות את ההבדל בין הצלחת התיק לכישלונו. עורך דין לתאונות עבודה מעבר לפעולות המשפטיות הנדרשות, יוכל להנחות אותך שלב שלב לאורך הדרך על מנת למכסם את סיכויי ההצלחה שלך ומיצוי זכויותיך.  מתי חשוב לקחת עורך דין תאונות עבודה? בכל מצב וסוג תאונה שהתרחשה עקב העבודה או במסגרת הזמן המוגדרת בחוק. עו"ד תאונות עבודה

עורך דין תאונת עבודה

עורך דין תאונות עבודה

עורך דין לתאונת עבודה

עו”ד תאונת עבודה ייצג אותך בכל מגוון סוגי תביעות תאונות עבודה. משרד עורכי דיו תאונת עבודה שכטר מייצג תיקים של תאונות עבודה כבר שנים ובעלי וותק רב. עו"ד שכור בעל וותק בייצוג ניזוקים שכירים ופרטיים וייצוג בכל הקשור אל תאונת עבודה של עצמאיים, עורך דין תאונות עבודה ייצג או את חברות הביטוח במקרה של תביעה על תאונת עבודה כולל חובתו של המעסיק או לגבי התשלום המגיע לנפגע עקב תאונת העבודה.

בכל הקשור אל תאונות ודיני נזיקין וביטוח יד לפנות אל עורך דין ביטוח המתמקצע בכך. יש לבחור עורך דין תאונות עבודה המכיר לעומק את הפסיקות וההלכות המשפטיות בכל הקשור אל תביעת תאונת עבודה. על עורך דין תאונת עבודה להכיר את דרך ההתנהלות גם בפני המוסד לביטוח לאומי.

איך לבחור עורך דין לתאונות עבודה?

עורך דין לתאונת עבודה מומלץ יהיה כזה בעל הניסיון בתחום והכרת עבודה מול כל הגופים הרלוונטיים. בסוג משפט זה לא מספיק להכיר את החומרים המשפטיים התקנות והחוקים המשתנים, החדשים והישנים, אלא גם לדעת להתנהל בפועל מול הגופים המעורבים בתביעה מסוג זה. עורך דין תאונת עבודה איכותי יהיה כזה המייצג ומטפל בתיק מהצעד הראשון ועד לפסק הדין ומיצוי הזכויות. עו"ד תביעות עבודה אותו תפגשו יהיה גם אותו אחד שיטפל בכם לאורך הדרך. יש חשיבות רבה לכך שהתביעה שלכם תטופל באופן אישי ולא תועבר מיד ליד וזאת על מנת לשמור על רצף ותחזוקה טובה ויסודית בניהול התיק. ,

מתי לפנות אל עורך דין תאונות עבודה? 

עורך דין לתאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

יש לפנות אל עורך דין תאונת עבודה כאשר יש חשש לתאונה שנגרמה ברשלנות בית העסק כמו גם תאונה שהתרחשה בזמן הבודה או בדרך מהעבודה או אליה. חשוב לפני שנוקטים פעולה להתייעץ עם עורך דין לתאונת עבודה וזאת על מנת לחסוך זמן וכסף במידה ומדובר על מקרה מצער אך ללא עילת תביעה מספקת, ומצד שני לנקוט בצעדים הנדרשים בסדר הנכון וזאת במידה ויש עילה מוצקה לתביעה.

עורך דין תאונת עבודה יגן על זכויות הנפגע. לעתים חושש הניזוק כי יהיה עליו לשלם על תאונת עבודה בימי מחלה אך בהתאם לחוק במדינה כאשר יש תאונות עבודה אין העובד צריך לממש את ימות המחלה שנצברו לו לאורך השנים בהם עבד. יש לפנות אל המוסד לביטוח לאומי בתביעה על תאונת עבודה על מנת לקבל פצוי והכרה וימי המחלה למעשה ישולמו על ידי ביטוח לאומי בתור דמי הפגיעה.

חשוב להתקשר עם עו"ד לתאונות עבודה ולהתייעץ כבר בשלב ההתחלתי עם עורך דין המתמקצע במקרים אלו על מנת למקסם את הסיכוי להצלחה ומימוש הזכויות שלך. עורכי דין לתאונת עבודה כבר יתנו את ההכוונה הנדרשת לך כבר מהשלב בראשון ויורידו מעמסה מההליך ומהפעולות הנדרשות ממך לבצע. בנוסף אל ביטוח לאומי יש לממש את הזכויות של הנפגע מול המעסיק ולנקוט בכל הצעדים החשובים על מנת להבטיח את הפיצוי והתמיכה לה הנפצע זקוק, בין אם מדובר על נזקי גוף או נפש.

לסיכום

עורך דין לתאונת עבודה

עורך דין תאונת עבודה

בין אם מדובר על תאונת עבודה בבניין במשרד או בדרכים, תחום זה היינו מורכב ולא פעם משלב בתוכו כמה תביעות במקביל. יש להיות עם יד על הדופק, בקיא בחוקים ובאפשרויות של כל תיק לגופו. משרדנו בעל הניסיון הנדרש על מנת להוביל את התיק לניצחון. מטרתנו היא לדאוג כי המענה של משרדנו יהיה ללא רבב. אנו זמינים לכל שאלה וייעוץ אך גם לאורך ניהול התיק נשארים זמינים למען המיוצגים וחשיבות ההצלחה שלהם היא ערך עליון אצלנו. אנו משרד המתמקצע בתאונות מסוג זה, חשוב להבין כי לא כל תאונה היא תאונת עבודה וחשוב לקחת עו"ד הבקיא ספציפית בנושא זה ולא נושא שנושק לו או דומה לו וזאת מפני החוקים, הסעיפים והתת סעיפים הרבים שיש להכיר בנושא.

עורך דין תאונת עבודה | עורך דין לתאונות עבודה | עורך דין תאונות עבודה | עו"ד תאונות עבודה | עורך דין לתאונת עבודה